58 718 92 53
Pn-Pt 08:00-17:00

W celu poprawnego korzystania z serwisu bezpieczny.pl zalecamy używanie nowszych wersji przeglądarek.

Blog

kontakt

Zdrowe dziecko - dla tych, których kochasz najbardziej

Kiedy Twoje dziecko przychodzi na świat, w ciągu jednej chwili zamieniasz się w człowieka, który gotów jest zrobić wszystko, by ta maleńka istotka, którą tulisz w swoich ramionach, już zawsze była bezpieczna, szczęśliwa i zdrowa.

Dla Ciebie jako Rodzica, priorytetem jest zapewnienie swojemu dziecku wszystkiego, co najlepsze. W miarę swoich możliwości od samego początku robisz więc, co tylko się da, by zapewnić mu bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój i beztroskie dzieciństwo, nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku i tego nieuniknionego rodzicielskiego rozczulenia pojawiającego się w niektórych chwilach, na przykład przy wyborze pierwszych czterech kółek…
- Kochanie, jaki piękny! Ma taki śliczny kolor i jest taaaaki lekki! – powie niejedna przyszła mama.
- Taaaak… A zobacz, jakie ma fajne pompowane koła i alufelgi! – doda niejeden przyszły tata.
Później kupujesz fotelik samochodowy z najlepszymi wynikami w testach, bezpieczne łóżeczko i porządny kask na rower. Choć nie pozwalasz swojemu dziecku robić rzeczy, które mogłyby narazić je na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, dajesz mu wolną rękę, by na swój własny sposób i pod Twoim czujnym okiem powoli eksplorowało otaczający je świat.

Jednak niezależnie od Twoich starań, zagrożenia mogą czyhać na każdym kroku – także te, których nie jesteś w stanie dostrzec gołym okiem. Wystarczy kilka wypowiedzianych przez lekarza słów, by pewność w zdrowie i bezpieczeństwo naszego dziecka zachwiała się w posadach. Potrzeba wtedy czasu i sił, by odbudować ją na nowo. Bezpieczny.pl oferuje pomoc w tych trudnych dla Was chwilach.

Pakiet Zdrowe Dziecko to nowy na rynku produkt ubezpieczeniowy, skupiający się przede wszystkim na ochronie zdrowia Twojego dziecka. W zakresie ochrony ubezpieczeniowej znajdują się m.in.:

  1. świadczenie na wypadek poważnego zachorowania (do 50 000 zł),
  2. 30 konsultacji specjalistycznych w przypadku zdiagnozowania poważnego zachorowania,
  3. pobyt dziecka w szpitalu w wyniku choroby lub w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
  4. świadczenia ambulatoryjne dziecka w przypadku pobytu w szpitalu trwającego przynajmniej 14 dni,
  5. świadczenia opiekuńcze dla dziecka, Ubezpieczonego oraz współmałżonka Ubezpieczonego.

Pakiet Zdrowe Dziecko w ramach jednej składki obejmuje ochroną wszystkie dzieci własne i przysposobione Ubezpieczonego. Oznacza to, że wybierając jeden z czterech dostępnych wariantów ubezpieczenia, opłacasz tylko jedną składkę, a ubezpieczeniem objęte są wszystkie Twoje dzieci. Co więcej, wybierając roczną częstotliwość opłacania składki, możesz zyskać nawet do 3 miesięcy ochrony gratis.

Pakiet Zdrowe Dziecko to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo i zdrowie Twoich dzieci – pozwoli Ci mieć pewność, że w razie choroby lub nieoczekiwanego pobytu w szpitalu Ty i Twoje dziecko otrzymacie finansowe wsparcie i niezbędną pomoc.

Dowiedz się więcej i kup on-line: Pakiet Zdrowe Dziecko.

Do góry