Assistance krótkoterminowy

Awaria samochodu podczas podróży

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 bardzo dynamicznie zmienia się sytuacja osób chcących podróżować. Odwołane loty, anulowane podróże organizowane przez biura podróży i ogólna niewiedza to codzienność dzisiejszych turystów.

I chociaż podróż samochodem może być wyjątkowo męcząca, to w chwili obecnej właśnie prywatny samochód jest najbezpieczniejszym środkiem transportu.  Dlatego, wybierając się w podróż bliższą lub dalszą, warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie assistance dla swojego pojazdu.

Assistance krótkoterminowe dla samochodu to rozwiązanie idealne, ponieważ stanowi mały wydatek, a daje gwarancję bezpieczeństwa i spokojnej podróży.

Awaria samochodu podczas podróży, w dużej odległości od domu czy zaprzyjaźnionego warsztatu to kłopot, który potrafi zepsuć zarówno urlop, jak i wygenerować poważne koszty- jak na przykład te związane z holowaniem pojazdu. Ale holowanie to nie jedyna niepożądana sytuacja, która może przytrafić. Ubezpieczenie assistance to pomoc dla podróżujących samochodem także w trakcie tak nieoczekiwanych zdarzeń jak wymiana koła, wymiana żarówki, przy awarii akumulatora bądź dostarczenie paliwa.

Zakup polisy jest bardzo prosty, na stronie Bezpieczny.pl jest przygotowany formularz zakupu, klient samodzielnie wybiera na jaki okres ma być udzielona ochrona ubezpieczeniowa i zakres terytorialny: Polska lub Polska i Europa. Po opłaceniu składki polisa zostanie przekazana na wskazany przez klienta w formularzu zakupu adres e-mail. To bardzo proste i zajmuje kilka chwil, a zapewnia kompleksową ochronę podczas nieprzewidzianego zdarzenia na drodze.

 

 

Jan Bezpieczny Pośrednik