Kim jesteśmy?

Bezpieczny.pl Sp. z o.o. to spółka kapitałowa, będąca podmiotem odpowiedzialnym za obsługę portalu bezpieczny.pl.

Bezpieczny.pl jest również dystrybutorem ubezpieczeń uprawnionym do zawierania umów ubezpieczenia, ich obsługi oraz przyjmowania zgłoszeń i roszczeń w imieniu i na rzecz ubezpieczycieli: Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Bezpieczny.pl to firma, która łączy biznes z pasją, a pasję z biznesem.

Zarząd Bezpieczny.pl Sp. z o.o.

Andrzej Adamczyk

Andrzej Adamczyk

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca. Od 25 lat ściśle związany z rynkiem ubezpieczeniowym oraz finansowym. Absolwent Wydziału Ekonomicznego oraz obecnego Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Praktyk, uczestnik wielu szkoleń z zakresu działalności ubezpieczeniowej.

Jego dominującą cechą jest pragmatyczne podejście do biznesu, a główny przedmiot jego zainteresowania stanowi ekonomia behawioralna oraz systemy logistyczne dające zdolność przedsiębiorstwu do zaspokajania potrzeb Klientów pod względem czasu, niezawodności, komunikacji i wygody.

Andrzej jest żonaty, ma dwóch synów. W każdej wolnej chwili podróżuje. Jego ulubiony cytat jako przedsiębiorcy należy do Henrego Forda i brzmi: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Kasia Staszewska

Kasia Staszewska

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomiki na kierunku Transport Morski oraz University of Antwerp (marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi).

Swoją przygodę z ubezpieczeniami rozpoczęła już w 1994 roku w Ergo Hestia, gdzie zajmowała się ubezpieczeniami NNW i turystycznymi, a także brała udział w organizowaniu i rozwijaniu spółki życiowej. Z Grupą Generali związana od 2000 roku. W ramach tej współpracy była odpowiedziana m.in. za tworzenie produktów życiowych, a także brała udział w fuzji spółek Zurich z Grupą Generali. Przez wiele lat współtworzyła i rozwijała Departament sprzedaży ubezpieczeń na życie poprzez współpracę z Partnerami Zewnętrznymi.

Prywatnie żona oraz mama cudownej Dziewczynki.

Mówi o sobie, iż jest kolekcjonerem wyzwań. W wolnych chwilach uprawia sport, zagłębia się w dzieje Polski międzywojennej oraz psychologię.

Krzysztof Łabiak

Krzysztof Łabiak

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku informatyki stosowanej oraz magister Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyki i ekonometrii.

Karierę zawodową rozpoczynał od pracy informatyka w Poczcie Polskiej. Od kilku lat związany jest z Centrum Logistyki Finansowej.

Jest twórcą wielu systemów informatycznych służących do obsługi Klientów, zarządzania portfelami agentów ubezpieczeniowych oraz partnerów zewnętrznych, którymi są największe Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę informatyczną oraz ubezpieczeniową, co umożliwia mu dążenie do lepszego zrozumienia współczesnego zapotrzebowania na rynku. W Bezpieczny.pl odpowiada za informatyczny proces obsługi.

Krzysztof jest żonaty. Jego pasją jest majsterkowanie oraz sporty outdoorowe.

Paweł Meyer

Paweł Meyer

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Informatyki. Magister ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, MBA.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył dzięki wieloletniej pracy związanej z systemami informatycznymi w Lufthansa Systems, natomiast od wielu lat związany jest z branżą finansową.

Jest autorem książki na temat skutecznej sprzedaży w Internecie i od wielu lat zajmuje się promocją oraz sprzedażą towarów i usług w sieci.

Jego głównym zadaniem w Bezpieczny.pl jest szeroko rozumiany e-commerce, przede wszystkim promowanie portalu oraz nawiązywanie relacji z Partnerami i Klientami.

W życiu prywatnym jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach uprawia sport i startuje w maratonach.

Nowa jakość

Bezpieczny.pl stworzył autorski portal, który łączy zalety całodobowego sklepu z ubezpieczeniami z najlepszymi cechami wirtualnego biura dla Pośrednika.

Naszym głównym atutem jest ciągła potrzeba rozwoju dając Klientowi przestrzeń, gdzie przy zachowaniu najwyższych standardów i norm jakości dajemy możliwość wyboru i zakupu ubezpieczenia spełniającego potrzeby i oczekiwania. Motorem napędowym rozwoju Bezpieczny.pl jest kreatywność w parze z innowacyjnością.

Z Bezpieczny.pl współpracują lokalni Pośrednicy, którzy służą wsparciem i doradztwem przy wyborze adekwatnego do potrzeb ubezpieczenia oraz rozpowszechniają Kod Pośrednika, gwarantujący Klientom korzystającym z portalu rabat przy zakupie ubezpieczenia.

Współpraca z Generali

Nawiązanie współpracy z Generali zostało przypieczętowane nabyciem przez Generali 100% udziałów Spółki Bezpieczny.pl. Długofalowa współpraca z tak potężnym partnerem, jakim jest Generali to możliwość tworzenia rozwiązań niestandardowych i nieszablonowych- to rozwój nowego wymiaru dystrybucji ubezpieczeń.

Nasza odpowiedzialność

Nasz portal to nie tylko serwis transakcyjny, ale także platforma informacyjna dedykowana zarówno Klientom, jak i Pośrednikom. Budując system dążyliśmy do usprawnienia procesu zakupu ubezpieczenia. Jednocześnie bardzo dbamy, aby nasza oferta była transparentna, warunki ubezpieczenia przejrzyste, a zakres ubezpieczenia był dopasowany do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Bez haczyków, gwiazdek i ukrytych zobowiązań, po prostu prostota i jakość w jednym.

Nasz rozwój jest możliwy wyłącznie dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu. Szybko reagujemy na potrzeby rynku, dopasowując ofertę ubezpieczeń do oczekiwań świadomych klientów.

Bezpieczny.pl w liczbach

Osiągane przez Bezpieczny.pl wyniki sprzedażowe mierzone są przede wszystkim zadowoleniem naszych Klientów. Dynamicznie się rozwijamy i zaufało nam już ponad 1,5 miliona Klientów.

Wizja

Nowe jest blisko. Bezpieczny.pl z determinacją dąży do stworzenia ofert ubezpieczeniowych o nowym, cyfrowym wymiarze jakości. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, angażując nowoczesne, jak i tradycyjne kanały sprzedaży ubezpieczeń, zapewniając współpracującym z nami Pośrednikom dostęp do innowacyjnych narzędzi wspierających obsługę i sprzedaż ubezpieczeń, a Klientom przede wszystkim łatwy zakup polisy i pełną obsługę posprzedażową.

Odwaga i nieszablonowe myślenie pozwala nam zawsze o krok wyprzedzać rynek.

Jan Bezpieczny Pośrednik