Ubezpieczenia podróżne

Na podróże małe i duże

Ubezpieczenie podróżne

Dokądkolwiek się wybierasz, ubezpieczenie podróżne jest jedną z tych rzeczy, które – obok kremu z filtrem, oczywiście - zdecydowanie należy mieć.

ubezpieczenia podróżne

Bezpieczne wakacje

Zapewne nikt z nas nie życzyłby sobie, by w trakcie wymarzonych i wyczekiwanych od miesięcy egzotycznych wakacji doszło do sytuacji, w której nam lub naszym współtowarzyszom podróży potrzebna jest pomoc medyczna. W końcu spędzanie cennych wakacyjnych godzin na lokalnym oddziale ratunkowym to nie jest najprzyjemniejsza opcja na świecie, umówmy się.

Za granicą koszty leczenia są wysokie

Powodów takiej konieczności może być jednak mnóstwo, począwszy od nagłego bólu zęba, poprzez dolegliwości ze strony układu pokarmowego czy skręconej na śliskiej podłodze przy basenie kostce. Samodzielne szukanie pomocy lekarskiej w całkowicie obcym kraju może być stresujące, zwłaszcza na myśl o potencjalnych kosztach, które potrafią być naprawdę wysokie.

 

W ubezpieczeniu podróżnym masz gwarancję, że w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku możesz liczyć na finansowe wsparcie i pomoc.
Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą nawet do 1 200 000 PLN znajdziesz na stronie:

bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne/podroze-zagraniczne

Zapewnij sobie spokojny wypoczynek.

Jan Bezpieczny Pośrednik