Ubezpieczenia NNW dla Dzieci

Nasze ubezpieczenie dla dzieci wybrało już milion rodziców

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i dobro dzieci. Z myślą o nich, w odpowiedzi na oczekiwania Rodziców, przy współpracy z Generali TU S.A. przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety ubezpieczeń. Z przyjemnością i dumą prezentujemy Państwu ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków przeznaczonego dla uczniów szkół, przedszkoli oraz żłobków. Różnorodność pakietów dostosowanych do potrzeb i wymagań dzieci oraz rodziców - pozwoli mieć pewność, że w razie nieoczekiwanych zdarzeń Ty i Twoje dziecko otrzymacie niezbędną pomoc i wsparcie.

Dotychczas z naszej oferty ubezpieczeń szkolnych skorzystało już ponad milion rodziców. W ciągu pięciu lat staliśmy się niekwestionowanym liderem w budowaniu świadomości ubezpieczeniowej dla rodziców, jakości obsługi oraz dystrybucji ubezpieczeń NNW Szkolnego. Dzięki uproszczonym procedurom i ograniczonym do niezbędnego minimum formalnościom, oferujemy komfort i wygodę przy zawarciu i obsłudze umowy ubezpieczenia. Przy współpracy z lokalnymi Pośrednikami gwarantujemy naszym Klientom wsparcie na każdym etapie ubezpieczenia oraz w procesie zgłaszania i likwidacji roszczeń.

NNW Szkolne

Wyczynowe uprawianie sportów

NNW Szkolne, Przedszkolne, Żłobek działa przez 24h na dobę na całym świecie. Zakres ubezpieczenia obejmuje również wyczynowe uprawianie sportu. Jest to przydatna ochrona ubezpieczeniowa dla wszystkich dzieci, które uprawiają sport w ramach zajęć szkolnych, pozaszkolnych oraz w życiu prywatnym - w ramach przynależności do klubów sportowych, związków i organizacji sportowych lub stowarzyszeń. Ochrona działa również w trakcie treningów i zawodów. W zakres ochrony wchodzą m.in.: sporty walki, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, jazda konna, pływanie.

Oferta dopasowana do wymagań rodziców

Jeżeli zależy Ci, by Twoje dziecko objęte było ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków, zapoznaj się z naszą ofertą NNW dla Dzieci. Już od 33.30 PLN rocznie Twoje dziecko może być objęte ochroną ubezpieczeniową. W zakresie znajduje się m.in.:

  • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek choroby
  • Uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku
  • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku (maksymalnie do 180 dni, płatne od pierwszego dnia pobytu)
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, w tym odbudowy zębów stałych – następstwa nieszczęśliwego wypadku
  • Poważne zachorowanie Ubezpieczonego
  • Ugryzienie przez kleszcza
  • Wyczynowe uprawianie sportu
  • Śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego
  • Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, zawału serca lub udaru mózgu

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Katarzyna jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 530043523