NNW Szkolne

Nieobowiązkowy obowiązek, czyli przypominamy, że z polisą bezpieczniej

Po pierwsze: popularność

Badania IPSOS wykonane na zlecenie Mondial Assistance pokazały jak popularne jest ubezpieczenie dzieci w wieku szkolnym w Polsce w roku 2021/2022. Wyniki są imponujące: w mieście wskaźnik dzieci ubezpieczonych wyniósł 85%, we wsiach wskaźnik jest jeszcze wyższy- blisko 87%.  Liczby nie kłamią. Popularność ubezpieczeń NNW jest naprawdę spora, tym bardziej, że jest to ubezpieczenie dobrowolne.

Po drugie: świadomość

Wielką rolę na rynku ubezpieczeń NNW dla dzieci i młodzieży odegrał portal Bezpieczny.pl. Od początku istnienia kładziemy wielki nacisk na edukację klientów i budowanie świadomości Rodziców. Dopracowany zakres, transparentne zapisy ogólnych warunków ubezpieczenia, kilka wariantów do wyboru dla Rodzica- to wszystko sprawiło, że od kilku lat nieprzerwanie Bezpieczny.pl jest liderem na rynku ubezpieczeń NNW.

Po trzecie: dostępność

Bezpieczny.pl ściśle współpracuje ze szkołami i przedszkolami dystrybuując ubezpieczenia NNW formie indywidualnej oraz grupowej. Wyżej wspomniane badania pokazują kolejną prawidłowość: w mieście formę grupową ubezpieczenia NNW wybrało ponad 50% badanych, w populacji wiejskiej 67%.

Jednak także szkoły coraz częściej zachęcają Rodziców do indywidualnego zakupu ubezpieczenia. Stąd coraz większa popularność zakupów on-line.

Na portalu Bezpieczny.pl zakup ubezpieczenia jest bardzo intuicyjny, a klient ma w pełni dostęp do wszystkich informacji o ubezpieczeniu. Bez gwiazdek, haczyków i zapisów drobnym druczkiem.

Po czwarte: Bezpieczny.pl to rozwiązanie dla każdego Rodzica

Rodzicom wcale nie trzeba tłumaczyć, że wypadek może zdarzyć się wszędzie. I nie można się dziwić, że w trosce o swoje Dzieci Rodzice szukają optymalnych rozwiązań w celu zapewnienia im maksimum bezpieczeństwa.

Portal Bezpieczny.pl zapewnia świadomym Rodzicom ofertę ubezpieczenia z szerokim zakresem w przystępnej cenie i z przyjazną ścieżką zakupu. To komfort i wygoda, ponieważ na jednej polisie można ubezpieczyć kilkoro dzieci w różnym wieku (od 4 miesiąca życia), na różnym etapie nauczania. Co prawda umowa zawierana jest na okres roku, ale Bezpieczny.pl przed końcem trwania ochrony ubezpieczeniowej przypomina o możliwości kontynuacji ochrony na kolejny okres, tak by Dzieci były chronione na różnych etapach edukacji, niezależnie od rodzaju placówki, w której kontynuują naukę.

W tym miejscu nie można zapomnieć, że każdy wariant ubezpieczenia w ofercie NNW dla dzieci i młodzieży od Bezpieczny.pl zawiera w sobie wyczynowe uprawianie sportu.  Oznacza to, że jeśli dziecko trenuje dyscyplinę sportową, uczęszcza na zajęcia pozaszkolne, jeździ na treningi, zgrupowania czy zawody- polisa także działa i jest zapewniona ochrona ubezpieczeniowa.

Rozbudowana tabela uszczerbków i uszkodzeń ciała to blisko 400 zdarzeń będących konsekwencją nieszczęśliwego wypadku, za które zakład ubezpieczeń ponosi odpowiedzialność. To naprawdę bardzo dużo, a jeśli przyjrzymy się wykazom uszczerbków  innych tego typu produktów to ilość uszczerbków opracowana przez Bezpieczny.pl naprawdę robi wrażenie.

Ale wypłata za poniesiony uszczerbek na zdrowiu to nie wszystko, najważniejsze jest aby poszkodowane Dziecko wróciło jak najszybciej do pełnej sprawności, tak by znowu mogło cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

O kolejkach i terminach w służbie zdrowia nie będziemy się  rozpisywać, bo kto choć raz spędził z Dzieckiem wieczór na SOR wie jak to wygląda. Dlatego polisa od Bezpieczny.pl zapewnia także zwrot kosztów naprawy, wypożyczenia lub zakupu środków pomocniczych, takich jak: kule, temblaki, stabilizatory etc. oraz zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji koniecznych z medycznego punktu widzenia by przywrócić Dziecku sprawność po urazie.

Nieszczęśliwy wypadek to nie wszystko. Ubezpieczenie od Bezpieczny.pl zapewnia także wsparcie finansowe w związku z chorobą ubezpieczonego Dziecka, np. z tytułu zdiagnozowania poważnego zachorowania lub pobytu w szpitalu na skutek choroby oraz szereg świadczeń związanych z pogryzieniem przez kleszcza.

Ponadto ubezpieczenie od Bezpieczny.pl zwrot kosztów do wysokości sumy ubezpieczenia jeśli Dziecko z przyczyn zdrowotnych nie będzie mogło uczestniczyć w wycieczce organizowanej przez szkołę.

Jeżeli na skutek traumatycznych zdarzeń w życiu Dziecka będzie ono wymagało specjalistycznego wsparcia psychologicznego, polisa przewiduje świadczenie związane ze zwrotem kosztów poniesionych na pomoc psychologiczną.

Uwzględnienie w polisie NNW dodatkowych świadczeń nie związanych bezpośrednio z nieszczęśliwym wypadkiem gwarantuje zapewnienie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej i solidne wsparcie finansowe na skutek nieprzewidzianych zdarzeń.

Nazwa naszego portalu to wielkie zobowiązanie i nie jest dziełem przypadku. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa każdemu ubezpieczonemu Dziecku oraz coroczne przypominanie Rodzicom, że ubezpieczenie NNW to nieobowiązkowy obowiązek gwarantujący bezpieczeństwo.

Oferta NNW Żłobek / Przedszkole
Oferta NNW Szkolne
Oferta NNW / OC dla Studentów

Jan Bezpieczny Pośrednik