NNW / OC Student

NNW / OC dla studentów

NNW dla studenta 22.09.2020

Tuż po maturze życie ucznia nabiera rozpędu, a nauka nabiera nowego wymiaru. Wykłady, kolokwia, praktyki, seminaria, ahhh. Życia studenckiego nie zrozumie ten, kto studentem nigdy nie był. Okres bycia studentem pamięta się do końca życia.

Z jednej strony student to już osoba dorosła, sam podejmuje decyzje o swojej przyszłości. Pierwszą poważną decyzję  ma już za sobą- wybrał początkowy etap swojej kariery. Ale wybór uczelni wyższej do dopiero początek poważnych decyzji.

W podejmowaniu słusznych decyzji kształtujących przyszłość studenta nie jesteśmy w stanie pomóc, ale Bezpieczny.pl jest w stanie zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową.

Bogaty zakres ubezpieczenia to mnogość przydatnych świadczeń oraz atrakcyjne sumy ubezpieczenia przy relatywnie niskiej składce.

Dodatkowo, podczas zakupu ubezpieczenia NNW każdy student ma możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o odpowiedzialność cywilnąz tytułu szkód wyrządzonych w związku z czynnościami życia prywatnego oraz nauką na uczelni lub odbywaniem praktyk.

Z zakupem ubezpieczenia nie trzeba czekać do rozpoczęcia roku akademickiego. Jeżeli posiadasz status studenta to ubezpieczenie, za pośrednictwem naszego portalu, możesz wykupić w każdej chwili.

Celem ubezpieczenia jest zapewnienie gwarancji finansowego wsparcia w trudnej sytuacji, czyli np. dla poszkodowanego na skutek nieszczęśliwego wypadku, lub pechowego zdarzenia na praktykach.

Mimo iż ubezpieczenie NNW jest dobrowolne to warto się zabezpieczyć. Zakup odbywa się całkowicie on-line poprzez wypełnienie formularza na naszym portalu zatem nie trzeba udawać się  w tej sprawie do dziekanatu. Czyli nie dość że bezpiecznie to jeszcze wygodnie. A do tego szybko i tanio- czyli wszystko to, co studenci lubią najbardziej.

Jan Bezpieczny Pośrednik