Ubezpieczenie na życie

Polisa na życie

Zastanawiałaś się kiedyś po co są ubezpieczenia na życie? Jedni mogą je traktować jako dodatkowy wydatek inni jako gwarancję wsparcia finansowego w razie nieprzewidzianej sytuacji. Żeby jednak ubezpieczenie miało sens, musi zostać spełnionych kilka warunków, ale najważniejszy z nich to: Ubezpieczenia na życie muszą działać!

Każdy ma różne potrzeby i oczekiwania, wybór ubezpieczenia na życie nie może być kwestią przypadku. Portal bezpieczny.pl pomoże nazwać Twoje potrzeby ubezpieczeniowe, dobrać oczekiwane świadczenia i zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową w bardzo intuicyjnym zakupie on-line.

Wiemy że nikt nie lubi przepłacać, nikt też nie chce wydawać pieniędzy na rzeczy niepotrzebne. Podobnie jest z wyborem ubezpieczenia na życie. Naszym zadaniem jest pomoc w zrozumieniu i odnalezieniu zakresu ubezpieczenia w zgodzie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta.

Dla tych, którzy nadal mają wątpliwości czy ubezpieczenie na życie jest im potrzebne, przypominamy:

  1. Polisa zapewni stabilność finansową najbliższym po Twojej śmierci.
  2. Polisa na życie może być zabezpieczeniem zobowiązań finansowych, w tym np. kredytu hipotecznego.
  3. Wypłata świadczenia z polisy może być finansowym wsparciem podczas leczenia lub rehabilitacji gdy na skutek zdarzenia losowego nie będziesz zdolny do wykonywania pracy zarobkowej.
  4. Polisa na życie to poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny.

A jaki jest Twój powód by posiadać ubezpieczenie na życie?

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Katarzyna jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 570969016