Ubezpieczenie na życie

Polisa na życie

Zastanawiałaś się kiedyś po co są ubezpieczenia na życie? Jedni mogą je traktować jako dodatkowy wydatek inni jako gwarancję wsparcia finansowego w razie nieprzewidzianej sytuacji. Żeby jednak ubezpieczenie miało sens, musi zostać spełnionych kilka warunków, ale najważniejszy z nich to: Ubezpieczenia na życie muszą działać!

Każdy ma różne potrzeby i oczekiwania, wybór ubezpieczenia na życie nie może być kwestią przypadku. Portal bezpieczny.pl pomoże nazwać Twoje potrzeby ubezpieczeniowe, dobrać oczekiwane świadczenia i zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową w bardzo intuicyjnym zakupie on-line.

Wiemy że nikt nie lubi przepłacać, nikt też nie chce wydawać pieniędzy na rzeczy niepotrzebne. Podobnie jest z wyborem ubezpieczenia na życie. Naszym zadaniem jest pomoc w zrozumieniu i odnalezieniu zakresu ubezpieczenia w zgodzie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta.

Dla tych, którzy nadal mają wątpliwości czy ubezpieczenie na życie jest im potrzebne, przypominamy:

  1. Polisa zapewni stabilność finansową najbliższym po Twojej śmierci.
  2. Polisa na życie może być zabezpieczeniem zobowiązań finansowych, w tym np. kredytu hipotecznego.
  3. Wypłata świadczenia z polisy może być finansowym wsparciem podczas leczenia lub rehabilitacji gdy na skutek zdarzenia losowego nie będziesz zdolny do wykonywania pracy zarobkowej.
  4. Polisa na życie to poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny.

A jaki jest Twój powód by posiadać ubezpieczenie na życie?

Jan Bezpieczny Pośrednik