Assistance krótkoterminowy

Sezon urlopowy

Pandemia wielu z nas pokrzyżowała urlopowe plany, jednak lato od zawsze rządzi się swoimi prawami i wielu z utęsknieniem wypatruje już sezonu urlopowego. Być może w tym roku nie będzie to urlop w luksusowym hotelu na Malediwach, bo obostrzenia względem podróży zagranicznych są dość poważne, to wczasowicze rozglądają się za możliwością spędzenia urlopu w malowniczych miejscach w Polsce.

Czy w góry czy Mazury, czy nasze piękne bałtyckie plaże z pewnością w tym roku będą oblegane przez spragnionych relaksu turystów. I w chwili obecnej to samochód jest najpewniejszym środkiem lokomocji, by dotrzeć na ten długo wyczekiwany urlop.

Holowanie auta, drobne naprawy na trasie, dowóz paliwa, samochód zastępczy - to niektóre usługi, które gwarantuje ubezpieczenie assistance – wszystko po to, byś bez stresu mógł dotrzeć do celu. Przecież na drodze wydarzyć się może wszystko więc żeby doszczętnie nie zrujnować wyjazdu warto przed urlopem zakupić ubezpieczenie assistance krótkoterminowe.

Starsze samochody są bardziej awaryjne, ale w tylko w Bezpieczny.pl przygotowaliśmy ofertę dla aut powyżej 15 roku użytkowania. Oznacza to, że każdy kierowca może czuć się komfortowo w podróży, nawet jeśli jego pojazd nie jest już pierwszej nowości.

Co najważniejsze, oprócz bogatego zakresu, cena ubezpieczenia assistance krótkoterminowego nie zrujnuje urlopowego budżetu, okres ochrony możesz dopasować do faktycznych potrzeb.

Mając ubezpieczenie assistance krótkoterminowe dla swojego pojazdu przygody na drodze na pewno nie zepsują Ci wyczekiwanych wczasów, martwić się będziesz już tylko, by nie zawiodła pogoda.

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Agnieszka jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 604441091