NNW/OC pracownika placówki oświatowej

Ubezpieczenie NNW dla pracownika placówki oświatowo-wychowawczej

NNW dla pracownika placówki oświatowej

Bezpieczny.pl od 5 lat promuje innowacyjne rozwiązania w kwestii ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i młodzieży szkolnej. Mamy jednak świadomość, że także pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych potrzebują kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej.

nnw/oc pracownika placówki oświatowej

Kompleksowa ochrona

Bezpieczny.pl proponuje kompleksową ochronę w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, zawału serce i udaru mózgu. Proponowany przez Bezpieczny.pl zakres ochrony ubezpieczeniowej zapewnia najwyższą jakość ubezpieczenia w korzystnej cenie. Dodatkowe pozycje w zakresie naszej oferty jak np. zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji lub zwrot kosztów naprawy, wypożyczenia lub zakupu środków pomocniczych czynią naszą ofertę unikalną i pożądaną. Umowa ubezpieczenia zawierana jest na okres jednego roku, a składka płatna jest jednorazowo.

OC pracownika placówki oświatowo-wychowawczej

Dodatkowo, rozumiejąc potrzeby i wyzwania stawiane przed pracownikami placówek oświatowo-wychowawczych, podczas zakupu ubezpieczenia NNW, klient ma możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o ubezpieczenie obejmujące odpowiedzialność cywilną w związku z wykonywaniem zadań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych i pomocniczych związanych z procesem nauczania i wychowywania. Zakres ubezpieczenia OC obejmuje dodatkowo wykonywanie czynności zawodowych dyrektora i zastępcy dyrektora oraz wykonywanie zawodu nauczyciela lub wychowawcy oraz pozostałych pracowników placówki oświatowo- wychowawczej, w tym praktykantów i stażystów. Oznacza

Tak kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa to gwarancja pełnej ochrony przy zdarzeniach związanych z nieszczęśliwym wypadkiem oraz zdarzeniach związanych z wykonywaniem czynności zawodowych.

Do ubezpieczenia mogą przystąpić pracownicy placówek oświatowo- wychowawczych w wieku do 67 roku życia.

Ubezpieczenie od Bezpieczny.pl to szeroki wachlarz ryzyka, przystępna cena i łatwość zakupu- wszystko po to byś był bezpieczny tak samo jak Twoi podopieczni.

Kup online

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Alwina jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 604401650