NNW Szkolne

Wybór ubezpieczenia

Wybór ubezpieczenia dla dziecka nie jest łatwą decyzją. Trzeba sprawdzić, porównać, dokonać skrupulatnej analizy, bo przecież życie i zdrowie Twojej pociechy są bezcenne. Polisa opłacona, ochrona już trwa- Twoje Dziecko jest bezpieczne. Czy jednak możesz spać spokojnie?  Temperament i dziecięca kreatywność są niemierzalne.

Nikt nie zna Twojego Dziecka lepiej niż Ty sam. A wszystko co robisz podyktowane jest rodzicielską miłością i odpowiedzialnością. Podobnie było przy wyborze ubezpieczenia NNW dla twojej pociechy. Wyboru dokonałeś świadomie, poszukując jakości w przystępnej cenie.

Zapewnienie bezpieczeństwa swojemu dziecku to Twój najważniejszy obowiązek. W kwestii wyboru ubezpieczenia nie można pozwolić sobie na „przekładanie na później”, bo jak wiadomo przezorny ZAWSZE ubezpieczony.  Każdy rodzic wie, że wyobraźnia i kreatywność dzieci jest nieprzwidywalna, dlatego też nietrudno o wypadek. Także w pejoratywnym znaczeniu. I tylko polisa może dać wsparcie finansowe w trudnych chwilach, o których rodzice nawet boją się pomyśleć.

Nieszczęśliwy wypadek, poważne zachorowanie, czy pobyt w szpitalu to ogromny stres i trauma zarówno dla dziecka, jak i jego najbliższych. I właśnie dlatego ubezpieczenie może okazać się niezawodnym wsparciem w trudnych chwilach. Bezpieczny.pl pomoże świadomym rodzicom zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

Oferta ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży przygotowana przez Bezpieczny.pl to szeroki zakres i transparentne warunki ubezpieczenia i możliwość wyboru optymalnego wariantu z kilku dostępnych.

Zakup on-line to wypełnienie przyjaznego i intuicyjnego formularza zakupu, a polisa zostanie przekazana na wskazany podczas wypełniania formularza zakupu, adres e-mail.

Nic nie jest prostsze niż zapewnienie dziecku bezpieczeństwa wraz z Bezpieczny.pl.

Jan Bezpieczny Pośrednik