Ubezpieczenie na życie

Życie stało się prostsze

Potrzeby są różne...

Każdy z nas ma różne potrzeby, oczekiwania. Myślimy o tym co ważne, chcemy zadbać o siebie, o bliskich. Patrzymy w przyszłość, mając również na uwadze to, co jest teraz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sprawiliśmy, że ubezpieczenia na życie stały się prostsze.

Samodzielny wybór...

Współpracując z partnerem, jakim jest spółka Generali Życie, przygotowaliśmy innowacyjne i łatwe rozwiązanie – ubezpieczenie na życie z możliwością zakupu online. Sam wybierasz świadczenia, które mają być w zakresie Twojego ubezpieczenia. Teraz masz pełną dowolność wyboru w dogodnym dla Ciebie czasie. Bez wychodzenia z domu. Intuicyjnie wybierzesz pomiędzy gotowym pakietem a ryzykami, przed którymi chcesz się zabezpieczyć.

Ubezpieczenie na życie

Mamy ofertę dostosowaną do potrzeb seniorów

Zróżnicowane pakiety są przygotowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Sam możesz zdecydować czy chcesz ubezpieczyć siebie, bądź siebie i małżonka (partnera).

Ubezpieczenie szyte na miarę

Lubimy pozytywnie zaskakiwać, przygotowaliśmy elastyczne rozwiązania szyte na miarę. Od teraz możesz stworzyć swój własny wariant ochrony oraz określić maksymalne sumy ubezpieczenia.

Spędzasz dużo czasu za kierownicą?

Wybierz ochronę na wypadek utraty życia w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz w wypadku komunikacyjnym za 29 zł / miesięcznie. Wskazana przez Ciebie osoba otrzyma 420 000 złotych. Jesteś aktywny, obawiasz się urazów? A może wykonujesz ryzykowny zawód np. górnik?
Mamy dla Ciebie ofertę.

Kup online

Dobre ubezpieczenie nie musi być drogie

Dobra ochrona nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. W cenie abonamentu telefonicznego lub serwisu filmowego, jesteś w stanie zatroszczyć się przed utratą tego, co w życiu najważniejsze.

  • Utrata życia ubezpieczonego
  • Utrata życia w następstwie nieszczęśliwego wypadku
  • Utrata życia w wypadku komunikacyjnym
  • Uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku
  • Pobyt w szpitalu w wyniku choroby i NNW (płatne od pierwszego dnia pobytu)
  • Pakiet zdrowie na wypadek poważnego zachorowania oraz operacji
  • Urodzenie i adoptowanie dziecka

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Magdalena jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 600862241