Ubezpieczenie na życie

Coraz większe zainteresowanie zakupem ubezpieczenia na życie

Trwająca od roku pandemia Covid-19 nauczyła nas kilku rzeczy, a jedną z nich jest ta, że nasze życie NAPRAWDĘ jest bezcenne. I mimo że może się to wydawać truizmem powtarzanym po tysiąckroć, faktem jest że niepostrzeżenie doszliśmy do momentu, w którym MIEĆ dla wielu znaczy więcej niż BYĆ. Ach, ten wszechobecny konsumpcjonizm.

Niezależnie czy to zupełny przypadek czy znak od losu, ta uciążliwa, wielomiesięczna lekcja życia dała do myślenia niejednemu. I nie zawsze była to lekcja bezbolesna. Tendencja ta zauważalna jest w temacie traktowanym dotychczas często po macoszemu. Temacie spychanym na margines, wypieranym ze świadomości i skrzętnie ignorowanym. „Ubezpieczenie na życie? Nie potrzebuję, nie dotyczy mnie to” – słyszeliśmy wielokrotnie, być może sami też ulegliśmy złudnemu wrażeniu, że jako młodzi i sprawni jesteśmy niezniszczalni. A potem przyszedł Covid-19 i świat się zmienił.

A przecież życie było tak mało skomplikowane! O ile łatwiej było nam zawsze wycenić wartość tego, czym się otaczaliśmy niż tego, kim jesteśmy. Jak łatwe było ubezpieczenie kupionego przez nas samochodu, mieszkania czy domu, na które oszczędzaliśmy całymi latami lub w zakupie których pomógł nam bank. To zawsze był konkret, rzecz o określonej, łatwej do wycenienia wartości, nad którą nie sposób zastanawiać się zbyt długo. Dwadzieścia tysięcy, dwieście, pół miliona… każda z rzeczy jest coś warta. A ile warte jest nasze życie? Twoje, moje, nasze?

Jaką kwotę uznałbyś za odpowiednią, by zabezpieczyć swoich bliskich gdyby Cię zabrakło? Jaką kwotę uznałabyś za wystarczającą na zapewnienie bezpieczeństwa i dotychczasowego komfortu życia swoich dzieci czy rodziców? Jaka suma byłaby dostatecznie duża, gdybyś ciężko zachorował i potrzebował kosztownego leczenia? A jaka kwota zrekompensowałaby Ci wielomiesięczne gojenie się złamanej nogi? Jak to jest, że łatwiej nam kupić ubezpieczenie mieszkania czy ubezpieczenie domu, a znaczniej trudniej wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie?

Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów.

Kalkulator ubezpieczenia na życie to opcja, która pomaga w dostosowaniu odpowiedniego zakresu ochrony ubezpieczeniowej i sum ubezpieczenia do indywidualnych preferencji każdego z nas.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań warto skorzystać również z pomocy i doświadczenia wyspecjalizowanego w kwestii ubezpieczeń na życie agenta.

Wszystkie te możliwości są dostępne na naszej stronie internetowej: KLIK 

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Agnieszka jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 604441091