Ubezpieczenia Podróżne

Jedziesz na narty lub wybierasz się w podróż - zadbaj o ubezpieczenie

Czy wiesz, że...?

Pomoc lekarska za granicą to wydatkek od kilkuset do nawet miliona złotych - zwłaszcza w takich krajach jak USA, Kanada, Meksyk, Australia, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie... Zakup ochrony ubezpieczeniowej jest przy tym relatywnie niski. od kilkunastu złotych za dzień można już ubezpieczyć swój wyjazd i cieszyć się podróżą bez zbędnych zmartwień.

Poczucie bezpieczeństwa

W naszym serwisie łatwo, szybko i całkowicie on-line ubezpieczysz podróż krajową, zagraniczną, podróż dla aktywnych i podróż służbową. Wybierz odpowiedni dla siebie zakres ochrony i odpoczywaj, spędzaj aktywnie czas lub pracuj w najlepsze. Gdziekolwiek planujesz spędzić swój urlop, pamiętaj o tym, że jedną z gwarancji udanego odpoczynku jest poczucie bezpieczeństwa.

NNW Szkolne

Podróże zagraniczne

Ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które w podróży zagranicznej preferują błogie lenistwo i minimalną aktywność sportową (jazda na rowerze, pływanie, spacery).
Możliwość spożywania alkoholu w zakresie kosztów leczenia oraz NNW. Istnieje możliwość rozszerzenia kosztów leczenia powstałych w wyniku zaostrzenia chorób przewlekłych.

Kup online

Podróże Zagraniczne dla Aktywnych

Ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które podróż zagraniczną wykorzystują nie tylko dla odpoczynku, ale i dla dużej aktywności sportowej - ochrona ubezpieczeniowa może być rozszerzona o sporty wysokiego ryzyka (np. nurkowanie, jazdę na skuterach i nartach wodnych, wspinaczkę górską i skałkową), sporty uprawiane wyczynowo (np. w ramach zawodów sportowych lub treningów czy obozów szkoleniowych) oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego.
Możliwość spożywania alkoholu w zakresie kosztów leczenia oraz NNW. Istnieje możliwość rozszerzenia kosztów leczenia powstałych w wyniku zaostrzenia chorób przewlekłych.

Kup online

NNW w Polsce

Ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które urlop spędzają w podróży krajowej. Ochrona ubezpieczeniowa może być rozszerzona o amatorskie uprawianie sportu (narciarstwo i snowboarding), sporty wysokiego ryzyka i sporty uprawiane wyczynowo.

Kup online

Podróże Służbowe

Ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które wyjeżdżają do pracy za granicą. Ochrona ubezpieczeniowa w podstawowym zakresie obejmuje pracę umysłową. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o pracę fizyczną i rozszerzenia kosztów leczenia powstałych w wyniku zaostrzenia chorób przewlekłych.

Kup online

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Jan Bezpieczny Pośrednik