Aktualności

Assistance na podróże małe i duże

29.06.2021

„A gdyby tak rzucić to  wszystko i  pojechać  w Bieszczady…”  A cóż stoi na przeszkodzie? Sezon urlopowy rusza pełną parą. Pogoda  jak marzenie. Właściciele  miejsc noclegowych w całej  Polsce prześcigają  się z  ofertami. Nic, tylko wsiąść w samochód i ruszyć  przed siebie.

Ale żeby wyjazd,  który ma być  odskocznią od codzienności i nie przemienił się w koszmar warto dobrze się  przygotować.   Jednym  z elementów, który znacząco podnosi komfort podróży jest posiadanie dobrze dobranego  ubezpieczenia. Ubezpieczenie oc pojazdu jest obowiązkowe, ale nie jest to gwarancja spokojnej podróży. Co innego ubezpieczenie assistance krótkoterminowe. Taka polisa zapewni Ci pomoc w przypadku awarii, wypadku a nawet kradzieży samochodu. Samochody do 15  roku użytkowania mogą skorzystać z  limitu holowania nawet do 500 km. Pojazdy starsze mają   limit holowania do 250 km. W promieniu limitu km z pewnością  znajdziesz warsztat, który „uratuje” samochód, który uległ awarii. Pomoc assistance  przyda się także w przypadku nieoczekiwanej usterki jak awaria akumulatora bądź wymiana żarówki, a nawet dostarczenie paliwa.

Czy warto inwestować w polisę assistance krótkoterminowe? Ależ oczywiście. Sam wybierasz na jak długo  zawierasz umowę: 7, 15, 30 dni lub na cały rok.  Cena za takie ubezpieczenie jest naprawdę przystępna, a co najważniejsze, ile zdarzeń spotka cię na szosie, tyle razy w okresie ochrony ubezpieczeniowej możesz skorzystać z ubezpieczenia.

Czyli wystarczy tylko ustawić autoresponder na służbowej skrzynce i pojechać wszędzie tam, gdzie  jeszcze nie byłeś, bo  z dopasowaną polisą każda  podróż będzie ekscytującą  przygodą,  bez przykrych niespodzianek.

Jan Bezpieczny Pośrednik