Aktualności

W podróży ważne jest to, co dopiero się wydarzy.

28.06.2021

Odważny ten, kto planuje dziś  zagraniczny wypoczynek.  Oferty biur podróży zmieniają się  jak  w kalejdoskopie,  a ustalony termin wycieczki  to jeszcze nic pewnego.  Bo  przecież na lotnisku wszystko  może ulec zmianie i wymarzone wakacje mogą zamienić się w nieoczekiwany koszmar. Do tego jeszcze ciągłe  zmiany przepisów  i wytycznych dla podróżujących. Czy ktoś  to  jeszcze ogarnia?

No ale jak żyć  bez urlopu?   Kiedyś statystyczny Polak, który nie wyjeżdżał na wczasy za „wczasy pod gruszą” robił w domu mały remoncik. Ale w ostatnich latach wszyscy, czy to  pracownicy korporacji czy małych przedsiębiorstw, tęsknym okiem zerkają  w  kalendarz, odliczając dni do wymarzonego  wypoczynku z dala od domu.

Ale żeby uniknąć   rozczarowań i tego,  że zagraniczna impreza może nie dojść do skutku, coraz więcej z nas wybiera wczasy w Polsce. Pogoda w tym roku jest dla nas wyjątkowo łaskawa, co jeszcze bardziej  ułatwia podjęcie decyzji. Góry,  morze, jeziora,  lasy,  a  może zgiełk innego  miasta, w  którym nikt nas nie zna? Do wyboru, Polska stoi przed wczasowiczami otworem.

Na wycieczkę po Polsce decydujemy się najczęściej własnym  samochodem. Dlatego warto doubezpieczyć  pojazd polisą assistance krótkoterminowym. Bez względu na to ile  pojazd ma lat (do 15 włącznie czy powyżej 15 lat) oferta Bezpieczny.pl będzie adekwatna dla każdego, kto chce czuć  się w podróży bezpiecznie. Dzięki bogatemu zakresowi ubezpieczenia, świadczona będzie pomoc w tak nieprzyjemnych sytuacjach jak: awaria, wypadek a nawet kradzież pojazdu. Ale to  nie wszystko, podróżujący może liczyć także na pomoc przy wymianie żarówki, awarii akumulatora, a nawet dostarczeniu paliwa- jeśli będzie taka konieczność.

Co najważniejsze, ubezpieczenie assistance krótkoterminowe jest całkowicie niezależne od ubezpieczenia OC pojazdu i może być  zawarte na 7, 15 lub 30   dni. Dla tych, którzy chcą się czuć bezpiecznie przez cały rok istnieje także  możliwość  zakupienia ubezpieczenia assistance krótkoterminowego na cały rok.

Ubezpieczenie dla pojazdu assistance krótkoterminowe to gwarancja spokojnych wczasów, by podróż  samochodem  nie przyniosła  dodatkowych zmartwień. Teraz wystarczy wybrać  wygodny hotel  i, jak to mówią  doświadczeni kierowcy, SZEROKOŚCI, PRZYCZEPNOŚCI.

Jan Bezpieczny Pośrednik