Aktualności

Najnowsza technologia wsparcia sprzedaży już dostępna

25.05.2020

Komfort naszych Klientów w trakcie zawierania i obsługi umów ubezpieczenia jest dla nas jednym z priorytetów. Z tego powodu, dla jeszcze większej wygody związanej z zakupem polisy wprowadziliśmy najnowszą technologię zdalnego wsparcia sprzedaży.

Jak to działa?

Na stronie głównej Bezpieczny.pl oraz w produktach NNW dla dzieci, NNW/OC dla studentów, NNW/OC dla pracowników oświaty, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie podróży, OC/AC auta, pod informacją o ofercie znajdują się dane kontaktowe lokalnego Pośrednika oraz czerwone pole służące go wygenerowania kodu.

Wystarczy, abyś w trakcie rozmowy telefonicznej podał Pośrednikowi wygenerowany przez Ciebie jednorazowy kod, a Pośrednik, dzięki zdalnemu połączeniu z wyświetlanym przez Ciebie ekranem strony bezpieczny.pl pomoże Ci w zawarciu ubezpieczenia, wypełniając za Ciebie wniosek. Będzie mógł również na bieżąco wskazywać Ci poszczególne składowe wybranej polisy i wyjaśnić wszelkie interesujące Cię kwestie. Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość uzyskania kompleksowego wsparcia ze strony Pośrednika, a wszystko to na ekranie Twojego własnego komputera, bez wychodzenia z domu i wizyty w biurze u przedstawiciela. Bo możesz na nas polegać.

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Aneta jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 570971337