Aktualności

O assistance krótkoterminowym oczami klienta.

28.06.2021

Czasami  życie potrafi zaskoczyć i nikt o tym nie wie lepiej, jak  my, pracownicy Bezpieczny.pl. Będąc dystrybutorem  nowoczesnych rozwiązań   dla osób poszukujących ochrony ubezpieczeniowej codziennie spotykamy się z tysiącem  pytań i oczekiwań  świadomych swoich potrzeb klientów.

Ostatnio napisała do nas Pani Alicja,  zobaczcie sami:

„Drogi Bezpieczny,

Na wstępie powiem tylko, że jesteście super. I wasze polisy też są super. Wszystko działa  jak należy. A pomysł z ubezpieczeniem  assistance na krótko, czyli  krótkoterminowo to już całkiem strzał w dziesiątkę.  Ostatnie miesiące nie rozpieszczały nikogo więc jak  tylko nadażyła się   okazja skorzystania z urlopu, to ja i  mój chłopak  wpadliśmy na  cudowny pomysł krótkiego wyjazdu za granicę. Gdziekolwiek, byleby z plecakami wskoczyć  do auta  i pojechać tam, gdzie można zjeść  obiad w restauracji  (u nas jeszcze wszystkie knajpy były zamknięte). Palcem  po mapie i już. Jedziemy do Wilna. Wszystko zorganizowane, na bezpieczny.pl jak zwykle polisa turystyczna wykupiona. I to   taka rozbudowana,  ze wszystkimi zdarzeniami  związanymi z COVID-19   w zakresie. Ubezpieczyciel super dopasował  ofertę  do  panującej  sytuacji. I nagle moje oko przyciągnęła oferta ubezpieczenia assistance krótkoterminowego. Niewiele myśląc  zadzwoniłam do biura bezpieczny.pl  żeby ktoś wyjaśnił mi  dokładnie, czy tak jak  ja mam swoją polisę podróżną,  to   moje auto może  mieć swoje ubezpieczenia. I rzeczywiście  okazało  się,  że  nieważne gdzie mam obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdu, mogę  dokupić  assistance.  No cóż, nasza 14 letnia strzała nigdy nas nie zawiodła, ale że przezorny zawsze ubezpieczony… Przecież awarie przychodzą  niespodziewanie. I rzeczywiście, nasza podróż w jedną i drugą stronę minęła bez żadnych  komplikacji. Ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się   by pomóc ludziom,   którym przydarzyła się  awaria. Ich samochód wcale  nie  był stary,  wyglądał całkiem  nieźle,ale niestety coś zapukało, coś   zatrzeszczało, coś  zadymiło i  musieli zjechać  na pobocze. Czekali już na lawetę przeliczając ile będzie ich kosztował  transport do warsztatu   i   naprawa.  Miny mieli  nietęgie. Zostawiliśmy im  butelkę z  wodą i drożdżówki,  które kupiliśmy na podróż, a ja dodatkowo podałam  im kod pośrednika bezpieczny.pl. W dwóch słowach wytłumaczyłam , iż  w zakresie polisy assistance mają  holowanie we wskazanym przez siebie kierunku w limicie kilometrów w zależności od wybranego  wariantu. Podróżowali  z  psem,  a od pani  z  bezpiecznego  dowiedziałam się  także, że w zakresie  polisy jest transport wszystkich pasażerów i zwierząt domowych, które ze sobą zabrali. Było mi przykro, że ci sympatyczni ludzie  mieli problemy ze swoim autem,  ale jednocześnie byłam szczęśliwa i spokojna,  że nasz spontaniczny wypad zabezpieczony był  dopasowanymi do naszych potrzeb polisami. Dzięki  Bezpieczny.pl, bo to dzięki Wam nie muszę  się martwić  o konsekwencje zdarzeń nagłych i nieplanowanych.

Z pozdrowieniami Alicja”

Pani Alicjo i wszyscy inni  podróżujący. Polisa to   nie jest zbędny świstek papieru, to gwarancja, że z podróży przywieziecie tylko piękne wspomnienia.

Jan Bezpieczny Pośrednik

Cześć!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia?

Nasza konsultantka Aneta jest teraz dostępna. Zadzwoń do niej na podany poniżej numer. +48 570971337