Aktualności

Polisa żeby uratować wakacje

01.07.2021

Atak sinic czy „paragony grozy”,   a  może silna ulewa  i  zamknięte szlaki turystyczne. Co jest w stanie zepsuć  Ci  urlop?  Ostatni  rok był  trudny dla wszystkich.  Kolejne  fale pandemii, obostrzenia, zmieniające się przepisy i wytyczne. Nic dziwnego, że wszyscy tęsknym okiem  śledzimy oferty biur podróży i  ośrodków wypoczynkowych. Czas odpocząć.

Nic nie jest jednak bardziej wyprowadzić z równowagi  niż  awaria samochodu w drodze na wymarzony wypoczynek. I   o  ile na atak sinic  czy ceny w kurortach wpływu nie  mamy, to polisa  assistance krótkoterminowa może uratować  nasze  wakacje w sytuacji, której  najmniej  się  spodziewamy.

Idea ubezpieczenia assistance krótkoterminowego  jest bardzo  prosta, jeśli  wybierasz się  w podróż swoim  samochodem osobowym,  na czas wyjazdu możesz zawrzeć dodatkowe, niezależne ubezpieczenie na okres 7, 15, 30 dni  albo na cały rok.  Taka polisa nie ma  żadnego związku z posiadanym   przez Ciebie  OC pojazdu, a skorzystanie z asssistance nie ma  wpływu na posiadane zniżki.

Co  ciekawe,  w  ofercie ubezpieczenia assistance krótkoterminowego od Bezpieczny.pl żadne auto  nie jest za stare by je ubezpieczyć. Oznacza to, że nawet auta starsze niż 15 lat mogą  być objęte ochrona ubezpieczeniową.

Polisa assistance krótkoterminowa to  mały koszt i duża  pomoc  na drodze w razie  nieoczekiwanych zdarzeń  takich jak: rozładowanie akumulatora, pomoc przy wymianie koła czy wymianie żarówki i dostarczenie paliwa. Ale przede wszystkim holowanie uszkodzonego pojazdu do wskazanego  przez siebie miejsca w promieniu limitu  kilometrów zgodnie  z wybranym  zakresem  ubezpieczenia. Nic się  nie martw, gdy Twój pojazd zostanie odholowany,  także Ty i Twoi towarzysze podróży, nawet zwierzęta domowe, także możecie  liczyć na transport z miejsca zdarzenia.

Jak widzisz polisa assistance krótkoterminowa może uratować  Twój wyjazd by nie zmienił się  w koszmar. Nie  musisz przerywać  swoich planów urlopowych z powodu  awarii czy kolizji  pojazdu. Wystarczy polisa by uratować wakacje.

Jan Bezpieczny Pośrednik