Kup ubezpieczenie online w 5 minut

Możesz na mnie polegać

Twój doradca
Waldemar Śledziński
+48 604 535 666

Pomogę Ci dobrać ubezpieczenie oraz wypełnić formularz umowy.

Bedę obsługiwał Twoją polisę i pomagał w likwidacji roszczeń.

Mogę połączyć się zdalnie z ekranem Twojego komputera.

Zadzwoń do mnie i podaj kod

Usiądź wygodnie przed komputerem.

Obserwuj jak dobieram Ci zakres ubezpieczenia i wypełniam za Ciebie formularz umowy.

bezpieczny.pl

Ubezpieczenia z rabatami

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, ale zależy nam także na Twojej satysfakcji, dlatego oferujemy rabaty, dzięki którym ubezpieczysz - siebie, bliskich, a także mieszkanie, samochód, podróż - taniej...

Sprawdź nasze rabaty

Po pierwsze świadomość...

Informujemy - byś czuł się bezpieczniej

Ubezpieczenie nieruchomości

OC w życiu prywatnym, dodatek do ubezpieczenia nieruchomości

Odpowiedzialność Cywilna to nie tylko temat dla kierowców, OC w życiu prywatnym daje pełną ochronę wobec roszczeń osób trzecich, których dotknęła szkoda wyrządzona przez nas lub nasze mienie bez naszej woli.

Ubezpieczenie szkolne

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW dla dziecka?

Wybór ubezpieczenia dla dzieci nie może być nieprzemyślaną decyzją. Trzeba sprawdzić i porównać, dokonać skrupulatnej analizy, bo przecież życie i zdrowie Twojej pociechy są bezcenne. Gdy NNW szkolne już opłacone i ochrona już trwa- Twoje Dziecko jest bezpieczne. Czy jednak możesz spać spokojnie? Temperament i dziecięca kreatywność są niemierzalne i nieskończone.

Ubezpieczenie nieruchomości

All risks w ubezpieczeniach nieruchomości

Aby uniknąć nieporozumień w interpretacji zapisów OWU, w tym rozumienia definicji ryzyk nazwanych, klienci mają możliwość zawarcia umowy typu all risks, czyli ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Model all risks zakłada, że ochrona obejmuje wszystkie przypadki, które nie zostały wyraźnie wyłączone w warunkach umowy ubezpieczenia.

NNW Szkolne

Nasze ubezpieczenie dla dzieci wybrało już milion rodziców

Z dumą informujemy, że ubezpieczenie NNW Szkolne oraz NNW Żłobek, Przedszkole zostało wybrane przez ponad milion rodziców.

Ubezpieczenie na życie

Potrzeby są różne - znajdź swój plan b. na życie

Każdy z nas ma różne potrzeby, oczekiwania. Myślimy o tym co ważne, chcemy zadbać o siebie, o bliskich. Patrzymy w przyszłość, mając również na uwadze to, co jest teraz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sprawiliśmy, że ubezpieczenia na życie stały się prostsze.

Ubezpieczenie psa

Dbamy o dzieci, dorosłych, a już niedługo także o psy...

Jako jedyni w Polsce wdrażamy innowacyjne ubezpieczenie dla psów - na wypadek kosztów leczenia Twojego psiaka i nie tylko...

Ubezpieczenie podróżne

Jedziesz na narty lub wybierasz się w podróż - zadbaj o ubezpieczenie

Koszt nieplanowanych zdarzeń - jak np. wizyta lekarska podczas podróży - może być wysoki. Zaiwestuj w ubezpieczenie i dmuchaj na zimne.

Najczęściej zadawane pytania

1Czy ubezpieczenie działa również za granicą?

Ubezpieczenie NNW przedszkolne/szkolne działa 24h na dobę na całym świecie, natomiast zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji oraz zwrot kosztów naprawy, wypożyczenia lub zakupu środków pomocniczych dotyczą terenu RP. W przypadku podróży zagranicznych zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, dostępnych na stronie: https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne

2Czy na jednej polisie mogę ubezpieczyć więcej niż jedno dziecko?

W ramach jednej polisy szkolnej można ubezpieczyć nawet kilkoro dzieci. W tym celu po wprowadzeniu do formularza zakupu danych pierwszego dziecka i wybrania dla niego preferowanego wariantu ochrony, należy wybrać opcję: „dodaj do ubezpieczenia kolejne dziecko”.

3Jakie sporty podlegają ochronie w ramach wyczynowego uprawiania sportów?

Sportami, które podlegają ochronie ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia NNW szkolnego są m.in. piłka nożna, siatkówka, koszykówka, rugby, piłka ręczna, lekkoatletyka, pływanie, jazda konna, sztuki walki, akrobatyka sportowa, kolarstwo, wioślarstwo, taniec, balet, tenis, narciarstwo, snowboarding, łyżwiarstwo, hokej. Sporty nie objęte ochroną ubezpieczeniową są wyszczególnione w OWU jako sporty ekstremalne.

4Czy przy kontynuacji ubezpieczenia można liczyć na zniżkę większą niż 10%?

Standardowa zniżka na ubezpieczenie szkolne przy kontynuacji wynosi 10%. Natomiast zakup ubezpieczenia szkolnego gwarantuje uzyskanie dodatkowej, 3% zniżki na zakup ubezpieczenia OC/AC komunikacyjnego. Jeśli Klient ubezpieczył w ramach polisy NNW szkolne dziecko w wieku do 16 roku życia włącznie, otrzymuje dodatkowe 50 zł rabatu na OC/AC.

5Czy jeżeli szybciej zapłacę za kontynuację ubezpieczenia, okres ochrony ulegnie skróceniu?

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach kontynuacji rozpocznie się dopiero po zakończeniu aktualnej polisy, nawet jeżeli kontynuacja została wygenerowana i opłacona kilka tygodni wcześniej.

6Czy za ubezpieczenie mogę zapłacić na poczcie?

W polisie NNW przedszkolnej/szkolnej w momencie wyboru sposobu płatności za ubezpieczenie można skorzystać z opcji „płacę później”. Wówczas na adres e-mail do Klienta zostaje wysłana polisa wraz z numerem konta do opłacenia składki. Można skorzystać również z płatności on-line poprzez portal DotPay.

7Czy polisa zostanie wysłana do mnie pocztą?

Wszystkie polisy zawierane za pośrednictwem portalu Bezpieczny.pl są wysyłane elektronicznie na adres e-mail wskazany przez Klienta. Dodatkowo polisy archiwizowane są w Strefie Klienta dostępnej na stronie www.bezpieczny.pl.

8Czy jeżeli wpłacę składkę na konto starej polisy, ubezpieczenie zostanie kontynuowane?

Każda polisa ma swój indywidualny numer oraz indywidualny numer konta do płatności. Tylko wygenerowanie kontynuacji polisy oraz opłacenie w terminie składki gwarantuje ciągłość ochrony ubezpieczeniowej. Wpłacenie składki na stary numer konta nie spowoduje automatycznej kontynuacji ubezpieczenia. 

9Kiedy najwcześniej mogę wygenerować kontynuację ubezpieczenia?

Kontynuację ubezpieczenia można wygenerować najwcześniej na 90 dni przed zakończeniem aktualnej polisy. Jeżeli dotychczasowa polisa wygasła, zakupu ubezpieczenia dokonuje się jako nowy Klient.

10Czy pracownicy biura Bezpieczny.pl mogą przygotować dla mnie polisę?

Zgodnie z obowiązującym prawem oraz ze względów bezpieczeństwa, każdy Klient generuje taką polisę samodzielnie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tylko samodzielne wprowadzenie danych w przypadku zawierania polisy gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Pracownicy biura służą jednak wsparciem i pomocą na każdym etapie zawarcia ubezpieczenia i można skontaktować się z nimi telefonicznie.

11Jak mogę kontynuować ubezpieczenie?

Ubezpieczenie kontynuuje się korzystając z opcji: „Chcę kontynuować ubezpieczenie”, dostępnej po kliknięciu przycisku z napisem: „Kup on-line” na stronie z ofertą lub po zalogowaniu się do Strefy Klienta. Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się niezwłocznie po zakończeniu aktualnej polisy, o ile składka za nowe ubezpieczenie zostanie opłacona najpóźniej w ostatnim dniu aktualnie trwającego ubezpieczenia.

12Jakie są karencje w ubezpieczeniu NNW szkolnym?

W przypadku nowych polis karencje są dwie. 30 dni na świadczenie związane z rozpoznaniem u Ubezpieczonego poważnego zachorowania oraz 30 dni na pobyt w szpitalu w celu leczenia choroby. Pozostałe świadczenia nie mają karencji. Karencji nie ma również w przypadku polis kontynuowanych, które zostały wygenerowane i opłacone przed zakończeniem poprzedniej polisy.

13Czy do kontynuowanej polisy można dołączyć nowe dziecko?

Kontynuować polisę można wyłącznie dla dziecka, które posiada aktywną ochronę ubezpieczeniową. Dla dziecka, które nie było ubezpieczone lub jego ubezpieczenie wygasło, należy zawrzeć nową polisę. Dla takiego dziecka wybieramy opcję: „Jestem nowym Klientem”.

Jan Bezpieczny Pośrednik